KaDar

KaDar
Since 1999

Осінь-зима 2016-2017

колекція Дивитись
Туфлі Кадар 2 3 4 5 6 7 8 9

Про компанію

Бренд

Бренд

Історія торговельної марки KaDar почалася в 1999 році, коли з конвеєра зійшла перша пара взуття, що втілила в собі стандарти та філософію марки, яким компанія вірна досі. На зорі існування, засновники реалізували ідею зробити KaDar брендом, який асоціюється з якісним, модним і доступним взуттям.

Стиль

Стиль

Компанія не стоїть на місці, постійно збільшуючи обсяги виробництва та розширюючи модельний ряд. Ці фактори сприяють постійному зростанню популярності марки у покупців. Особливу любов і відданість KaDar завоював у молоді, яка і стала основною цільовою аудиторією марки. Слідуючи тенденціям молодіжної моди, основним видом виробленої продукції став «casual» - зручне і стильне повсякденне взуття.

Шлях до успіху

Шлях до успіху

Починаючи свій шлях розвитку, KaDar концентрувався на виробництві виключно чоловічого взуття, в чому, до речі, досягли величезного успіху і популярності, потім поступово додали в свій арсенал і пошиття виробів для жінок. Значний успіх можна пояснити високим професіоналізмом і майстерністю команди. Крім цього, результату сприяло і якісна відмінність взуття цього бренду від інших. Поняття «якість» стало тією «червоною ниткою», яка проходить через усю структуру компанії. Підтвердженням цьому є постійне вдосконалення матеріалів, процесу виробництва та оновлення технологічного обладнання. У результаті покупець отримує якісне взуття, а марка - визнання і довіру, завдяки яким клієнт стає постійним.

Виробництво

Компанія KaDar

За більш ніж п'ятнадцятирічну історію розвитку KaDar став найбільшою компанією в Україні з виробництва взуття. Підприємство йде в ногу з часом, використовуючи новітні розробки високопродуктивного обладнання таких лідерів галузі, як TESEO, CERIM, Durkopp Adler, Ciucani та ін. Сучасні технології дозволяють успішно вирішувати масштабні завдання організації виробництва нових моделей з мінімальним періодом їх запуску, забезпечуючи, в той же час, гарантовано високу якість і надійність продукції.

Компанія KaDar

Виробництво

Високий рівень контролю якості, ергономічність і зручність колодок, використання натуральних матеріалів - основні принципи у виробництві взуття Kadar. Компанія співпрацює з провідними італійськими, польськими та пакистанськими виробниками шкіри. Кращі матеріали і комплектуючі, постійний пошук нових ідей, досконалих  форм, тонке дизайнерське чуття творчої команди компанії - забезпечують високі стандарти якості, комфорту і фірмовий стиль моделей KaDar.

Виробництво

Збут

Компанія приділяє максимальну увагу як турботі про задоволеність споживачів, так і партнерів у бізнесі. Незмінно слідуючи високим стандартам у розробці продуктів, KaDar відповідально і ретельно підходить до вибору каналів просування та розвитку дистрибуції, здатних максимально задовольнити очікування найвимогливіших покупців. Збутова і товарна політика компанії спрямована на просування продуктів з найвищими показниками реалізації в ритейлі з незмінно привабливими програмами лояльності для партнерських мереж. Бізнес з KaDar - це вигідно і перспективно !

Збут

Події

Виставка взуття, Львів

Виставка взуття, Львів

12-13 вересня - м. Львів, вул. Шевченка, 154б, готель "НТОН"

Виставка взуття EXPO SHOES 2017

Виставка взуття EXPO SHOES 2017

3 - 6 жовтня 2017 - Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Виставка взуття, Вільнюс

Виставка взуття, Вільнюс

16 - 17 жовтня 2017 р. –  вул. Наугардуко, 76, Вільнюс 03202, Литва

Виставка взуття, Мінськ

Виставка взуття, Мінськ

Жовтень - Мінськ , вул. Тимирязєва, 125/1, ТЦ "Світ Моди-3", 2-й поверх

Виставка взуття, Дніпропетровськ

Виставка взуття, Дніпропетровськ

13-14 2017 р. – м. Дніпропетровськ

 Виставка взуття LEATHER AND SHOES 2018 '1

Виставка взуття LEATHER AND SHOES 2018 '1

23-26 січня  2018 - Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Контакти

Кадар - Україна

вулиця Єршова 11, Луцьк, Волинська область, 43026, Україна

Тел.: +38 (0332) 78 05 30

office@kadar.ua 

Подивитися на карті
Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Контакти